e-posta adresiniz veya şifreniz hatalı!

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

ailebutcemiz.com, üyelerinden, üyelik formunda sadece e-posta adreslerini ve kendi belirleyecekleri bir şifreyi talep etmektedir. Bunun dışında adı soyadı ve/veya diğer kişisel bilgileri talep etmez.

ailebutcemiz.com, üyelik formunda ve site kullanımı sırasında topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

ailebutcemiz.com, e-posta adresleri ve site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. ailebutcemiz.com, üyeler lehine alışveriş yapabilmeleri amacıyla kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel verileri, ailebutcemiz iş ortaklarından gelen bilgilerle birlikte yorumlayarak indirim ve promosyon kampanyaları düzenleyebilir. Bu tür kampanyalardan üyeler bilgilendirilir.

Üyelik bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece yine üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Facebook'ta Paylaş!


şifreniz
yeni şifre
yeni şifre (tekrar)
e-posta
şifre

Bütçe Gerçekleşme

Bütçenizin durumunu; Bütçe Gerçekleşme sayfasına sadece üyelerimiz ulaşabilir
Üye olmak ya da giriş yapmak için aşağıdaki butonları ya da facebook hesabınızı kullanabilirsiniz
e-posta
e-posta (tekrar)
şifre
şifre (tekrar)
güvenlik kodu:
Gizlilik Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.
e-posta
güvenlik kodu:
şifremi unuttum

üye ol
Brütten nete Hesaplama:

Brütten nete sekmesine girilir. Aylık brüt ücretinizi, varsa İkramiye, fazla mesai vs brüt ücretleri girilir. Ödenmiş veya işyerince ödenecek Bireysel emeklilik primleri (çalışan tarafından ödenen primler bordro hesaplama aşamasında bordro hesaplaması yapan birime teslimi halinde) girilir. Ödenmiş ve ödenecek Özel sağlık ve özel hayat sigortası primleri ödemeleri girilir. Medeni durum ve varsa çocuk sayısı girilir. "Hesapla" butonu tıklanır. Çıkan tabloda brüt ücretteki yıl içindeki değişikliklerin girilmesi gerekir.

 
Ocak
2019
Şubat
2019
Mart
2019
Nisan
2019
Mayıs
2019
Haziran
2019
Temmuz
2019
Ağustos
2019
Eylül
2019
Ekim
2019
Kasım
2019
Aralık
2019
Brüt Ücret
SGK Matrahı
Asgari Geçim İndirimi
SGK Kesintisi
İşsizlik Sigortası
Vergi Matrahı
Kümüle Vergi Matrahı
Gelir Vergisi
Damga Vergisi
NET

Brütten Nete Maaş Hesaplaması

Brüt ücretinizin net ücret karşılığını ay ay kesinti detayları ile hesaplar. Vergi ve diğer kesinti oranları ilgili yasalar değiştikçe güncellenmektedir. Brüt ücretinizi, varsa İkramiye Prim Fazla Mesai ücretinizi, Bireysel Emeklilik sigorta priminizi, Özel sağlık ve hayat sigorta Priminizi ve Medeni durumunuzla ilgili bilgileri giriniz ve Hesapla'yı Tıklatınız.
Brüt Ücretiniz
Aylık Brüt Ücretinizi Giriniz
İkramiye, Prim, Fazla Mesai vb.
Varsa Ek Gelirlerinizi Giriniz
Bireysel Emeklilik Sigortası Ödemesi
Varsa Bireysel Emeklilik Siogratsı Ödemenizi Giriniz
Özel Sağlık Sigortası Ödemesi
Varsa Özel Sağlık Sigortası Ödemenizi Giriniz
Özel Hayat Sigortası Ödemesi
Varsa Özel Hayat Sigortası Ödemenizi Giriniz
Medeni Durumunuz
Asgari Geçim İndirimi Hesabı için medeni durumunuzu seçiniz
Çocuk Sayısı
Varsa çocuklarınızın sayısını giriniz
© 2011 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.